O mnie

EWA FOGLER             

Jestem dyplomowanym trenerem oraz instruktorem szkolenia psów. Oba tytuły zdobyłam uczestnicząc w kursach zdając egzaminy w Centrum Edukacji Kynologicznej Psia Wachta.  
Jestem także behawiorystą/zoopsychologiem. Tytuł ten zdobyłam w Etologicznym Centrum Szkoleniowo-Doradczym Ethoplanet.

                                 

Tajniki fascynującej psychiki psów oraz zasady ich szkolenia zaczęłam zgłębiać, by sprostać codziennemu życiu z dwoma przeuroczymi mieszańcami - adopciakami Rico i Dudusiem. Po pewnym czasie zrozumialam, że to dla mnie za mało i moim celem stało się zdobycie wiedzy, dzięki której mogę swoje umiejętności przekazywać innym opiekunom.
Obecnie pomagam zrozumieć opiekunom, w jaki sposób odczytywać psie sygnały oraz uczę jak zmotywować psa do pracy ze swoim człowiekiem. Duży nacisk w swojej pracy z psimi przewodnikami kładę na edukację w zakresie psiego języka oraz psich potrzeb. 
Zajęcia, które prowadzę są idealną podstawą do zbudowania odpowiedniej relacji ze swoim pupilem, opartej na wzajemnym zaufaniu, zrozumieniu i szacunku. 

Jeśli masz szczeniaka lub psa dorosłego, który na spacerach nie potrafi się na Tobie skupić, ciągnie na smyczy, nie panuje nad emocjami, nie wraca na zawołanie, jest agresywny wobec innych czworonogów lub wykazuje jakieś inne zachowanie, które Cię niepokoi - zapraszam do kontaktu.
Zapewniam indywidualne podejście, gdyż uważam, że każdy pies jest indywidualnością i trening musi być dopasowany zarówno do jego potrzeb, jak i do możliwości jego opiekuna. 

Jestem również dyplomowanym instruktorem Rally-o, sportu który powstał, aby kształtować pozytywną relację między przewodnikiem a psem, opartą na zaufaniu i wzajemnym szacunku.


Zachęcam do zapoznania się z ofertą i skorzystania z moich usług.     

DYPLOMY: